Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zlecisz pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych firm, funkcjonujących tylko na niewielkim obszarze lub wręcz w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Poznaniu, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych używają najczęściej fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” lub “restauracja japońska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług docelowym klientom, przebywającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron www od prawie 15 lat. Przez ten okres na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, poprawę contentu, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]