Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Szukasz korzystnej oferty WordPress aktualizacji? Nie zwlekaj! Wejdź tutaj.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest dość szybki, używa się go aktualnie do tworzenia wielopłaszczyznowych stron i sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, w związku z tym ważną i pomocną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji nowych wersji CMS

Utrzymanie strony na obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią jest bezspornie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak podmioty po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowej instalacji najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware czy cyberataki. Co więcej, mimo że WordPress jest dość łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Tym samym wymagane jest, aby działanie to przeprowadzała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie działu informatycznego, należy zlecić aktualizowanie WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie opieki nad stroną internetową?

Usługa opieki nad stroną to oferta adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak większych jak i małych firm, którym zależy na wydajnym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również blogerom i freelancerom utrzymującym własne strony www. W bazowym dostępnym pakiecie znajduje się eliminacja następstw ataków, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również różnego rodzaju monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]