E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ zlecisz wdrożenia WooCommerce.

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, ma niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z zastosowaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zakupy np. za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjędanych sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, instalację wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]