utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

W dużej części domów obecne są strych i piwnica. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wynosimy czy to na strych, czy do piwnicy. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji najrozsądniej jest zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z różnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to świetny wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu przechowujemy nieużywane fotele, szafy, kanapy bądź meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest nie lada wyzwaniem. Należy wiedzieć, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów oraz piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Nasze dane kontaktowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]