Serwis Apple – komu zlecić wymianę baterii lub szybki w iPhone?

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez serwis Apple w Warszawie, kliknij w to miejsce.

Smartfony, tablety i komputery stały się niezbędnym elementem naszego życia zawodowego, jak i osobistego, stąd nabywając te urządzenia najczęściej wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką reputacją szczycą się od wielu lat produkty firmy Apple, które pomimo swojej bardzo wysokiej ceny w porównaniu do urządzeń innych firm, z roku na rok zyskują sobie setki tysięcy kolejnych nabywców. Jednakże nawet telefon wysokiej jakości może się zepsuć czy też przestać prawidłowo działać na skutek nieprawidłowego użytkowania. Ale nie znaczy to, że od razu powinno się wymienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana szybki oraz baterii – naprawy wykonywane przez Serwis Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple wie z doświadczenia, że te urządzenia działają bez szwanku przez lata, ale nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która po latach wolno się ładuje, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, stłuczonych w wyniku silnego uderzenia w telefon, a także wymianę innych drobnych części jak niedziałający mikrofon lub niesprawne gniazdo ładowarki. Fachowcy serwisu pomogą również w razie zamoczenia iPhone’a czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Gdy wygaśnie gwarancja wybierz Serwis Apple Warszawa

Tak długo jak smartfon posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności zaczynają się po okresie gwarancyjnym, bowiem likwidacja nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować wysokie wydatki, które nie wszyscy mogą ponieść. Na szczęście na obszarze naszego kraju, w głównej mierze w większych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnią praktyką nawet w od ręki potrafią wykonać naprawę produktów tej marki zarówno starszej, jak i nowszej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni ostatniej dekady, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XR oraz XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini czy iPhone SE 2020.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a zatem nie możesz go dostarczyć osobiście do punktu, szukaj usługodawców, którzy przyjmują zamówienia serwisu urządzeń Apple przesłanych kurierem. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasze dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555