Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Potrzebujesz szczegółowych informacji o lokalu na urodziny? Doskonale trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Przeważnie w przypadku imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie organizujemy żadnych zabaw ze znajomymi oraz krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz są takie kluczowe życiowe momenty, których właściwe świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie wejście w dorosłość, a więc tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – wypraw pamiętnej imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może starać się o posady urzędnicze oraz założyć firmę. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najważniejsza jest sposobność wyprawienia hucznej imprezy z kolegami. Opcją bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku przyjaciół postanawia urządzić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz w tym samym czasie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy pyszne przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – dekoracja przestrzeni też jest ważny!

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Rekomendujemy z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a przecież może ich być wiele wśród zaproszonych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali także jest niezmiernie ważny, aby uczestnicy w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Wypada zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych sugestii oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do potrzeb oraz finansów klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]