Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Skorzystaj z doświadczenia specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro projektów oferuje obszerne spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzoruje rozwój robót, planuje odnowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz innowacyjnych, pomysłowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych domków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a równolegle ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan obszernych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]