Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Szukasz pomocy fachowców z firmy cateringowej w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Odwiedź https://lastrada.pl.

Gdy planujesz wystawny event biznesowy czy rodzinny, na który chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, na ogół nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz napoje w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków wymagają odpowiedniej oprawy także w kwestii dań. Wtedy nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych po prostu ciasteczek i oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie rodzaje cateringu świadczą profesjonalne podmioty?

Podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj proponują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, chrzty lub śluby. Oferty te są starannie dobrane do charakteru konkretnych imprez, przez co często różnią się od siebie m.in ceną i wykazem potraw dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie przedstawić własne oczekiwania, lecz przy tym być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera organizacja eventów różnego typu to jego praca, więc doświadczenie nabyte w tym obszarze powoduje, że może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą większość zaproszonych gości.

Catering – posiłki przyrządzone przez zawodowych kucharzy

Przygotowanie dań już dla małej ilości gości może stać się dużym problemem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie innych istotnych elementów wydarzenia. Daje to też możliwość podania gościom wyśmienitych potraw przygotowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, że ważnym przymiotem potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale też ich prezentacja na talerzu. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają również swoją ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]