Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Na lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, jak zamówić catering dla firm Katowice.

Rozmowy biznesowe, szkolenie lub konferencja – każda pokaźniejsza firma z pewnością w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli organizowane spotkanie zainteresuje masę osób, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na konferencję przekąski i napoje

Kursy i sympozja biznesowe to spotkania, które przeważnie trwają po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez parę dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj trzy kilkunastominutowe przerwy, podczas których ciężko jest spożyć większy obiad w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny konieczne jest udostępnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie garnituru czy rąk. Usługa cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, daje wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to również szansa rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie problemów poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]