Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Parking Balice Kraków - zapoznaj się z kompletną ofertą.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]