Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Więcej szczegółów o Balice lotnisko parking.

Sposobność trafienia nawet w bardzo odległe zakątki świata, komfort i szybkość – to nadrzędne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy połączone z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, więc w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego pracowników

Jeżeli wybierzemy usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator czy też ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]