Opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl dowiesz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Ceny, jakie trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak zależy nam, by firma sprzątała nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około 400 PLN rocznie. Warto też dodać, iż koszty uzależnione są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]