Jak wybrać miejsce na wesele?

Sale weselne Kraków i okolice - sprawdź informacje o ofercie na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary i ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – jak wybrać?

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni powinna uwzględnić parę ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli salę do tańca. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na ślub zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli dekoracja sali, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad stu gości. Wesele można zorganizować też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]