Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Jeżeli potrzebujesz zamówić serwis okna, skieruj się tu.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]