Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę sali na przyjęcie w rozsądnej cenie.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z weselem. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności, komunie czy chrzciny. Gdy spis zaproszonych gości jest długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy zabukować odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. urodziny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których znaczną część gości mogą stanowić kilkulatki, jak komunie czy chrzciny, dobrze jest urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania serwowane uczestnikom również należy dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej atmosferze

Zamówienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest dość proste, lecz niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskim duchu urządzane są tu chrzciny, komunie i – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. A jeżeli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz ozdobienia stolików, poprzez przygotowania posiłków, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]