Catering świąteczny – Wigilia firmowa na najwyższym poziomie

Zleć catering świąteczny w Krakowie.

Boże Narodzenie to okres, który spędzamy głównie z bliskimi, jednak spotkania świąteczne urządzane są również w firmach. W wielu przypadkach pracownicy firmy organizują je sami, własnoręcznie przyrządzając bożonarodzeniowe dania, jednakże w dużych zakładach pracy ten model działania się nie sprawdza. Aby więc pomóc sobie podczas planowania firmowych śniadań wigilijnych, dużych, jak i tych mniejszych, zalecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie polskie przysmaki można zamówić w cateringu świątecznym?

Niewątpliwie na wigilijnym stole muszą stać tradycyjne świąteczne dania. To zwłaszcza dania rybne, jak chrupki filet z łososia albo karpia, jak również staropolskie zupy – obligatoryjnie barszcz czerwony i żurek, ewentualnie także zupa grzybowa. Na talerzach nie może brakować też uszek z kapustą i grzybami, które najczęściej spożywane są wespół z wspomnianym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby kompletna bez zimnych zakąsek, m.in. bez sałatki warzywnej czy ryby po grecku. Warto również zadbać o słodki specjał na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy rekomendujemy makowiec, kutię z rodzynkami bądź lekki sernik.

Firmowy catering świąteczny – omów menu z zatrudnionymi

Za planowanie Bożego Narodzenia w firmie trzeba zabrać się z pewnym wyprzedzeniem. Powinieneś uzgodnić termin spotkania oraz porównać go z planem urlopów zespołu. Umożliwia to precyzyjne obliczenie przewidywanej liczby gości imprezy, a ostatecznie pomoże zamówić wystarczającą liczbę porcji. Warto omówić z zatrudnionymi menu i razem wybrać te potrawy z oferty firmy cateringowej, które wszyscy uwielbiają. Istotne jest także to, aby mieć wiedzę czy któryś z pracowników cierpi na alergię, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w ciastach, lub są w załodze firmy wegetarianie. Dla tych pracowników trzeba zamówić potrawy pasujące do ich diety. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne zbierają zamówienia przez większość grudnia, jednakże nie powinno się odkładać tego na ostatnią chwilę.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]