Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Na https://bit.ly/3h2xont zamówisz catering weselny.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie bądź śluby, od dawna przestały być organizowane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na które sprasza się nierzadko nawet i stu gości. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama ułożyć jadłospisu, a później przyrządzać oraz zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz zawodowych szefów kuchni i kelnerów

Urządzanie imprezy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na sporządzanie listy gości, dobór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości trunków i zakąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu musi mieć właściwą oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, iż stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale przystrojone, dania będą apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa na czas będzie donosić gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, kucharzy oraz managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych w plenerze.

Catering na wesela – menu dobrane do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii zabaw dla gości, ale także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożoną uprzednio listę proponowanych dań głównych, napojów i zakąsek odpowiadających stylistyce wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może więc osobiście skomponować jadłospis z proponowanych dań. Należy jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę klienta decydują się na przyrządzenie unikalnych zestawów potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]