Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Odszukaj profesjonalistów, którzy wykonają projekty wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]