Szukasz solidnych okien? Sprawdź ofertę producenta stolarki drewnianej

Na tej stronie przejrzysz ofertę producentów stolarki okiennej.

Naturalne okna drewniane są niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od zabytkowych domów po minimalistyczne gmachy. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co przesądza o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – postaw na okna wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technik

Współcześnie okna drewniane są projektowane z wykorzystaniem najnowszych technik, dzięki czemu dają bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest łatwe. Okna drewniane prezentują się bardzo pięknie, mają zaokrąglone ramy, klasyczne rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna krajowego – np. sosny, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z współczesnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – wybierz bezproblemowe otwieranie

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza również trwałe drzwi, doskonałe do zabytkowych budynków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako komponent nietoksyczny jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska, sprawdza się przy odnawianiu zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, odporne i estetyczne elementy drewniane.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]