Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Kliknij tu, aby kupić pokrycie dachowe.

Pokrycia dachowe z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dekady standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele atutów tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla inwestorów.

Blachodachówki – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z paru względów. Po pierwsze są dużo lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji jednocześnie ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich staranne rozłożenie zajmuje przeważnie znacznie więcej godzin. Następną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, również bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez przeszkód przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy bardzo dobrze się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi obiektami, zwłaszcza, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także większą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń przyda się środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy?

By kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 30 lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny wybór blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, zlokalizowanych na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności szczyci się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie porysowań. Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących marek.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08