rury kwasoodporne

Buduj z dbałością o jakość – korzystaj z rur kwasoodpornych

Rury kwasoodporne są stosowane w różnego rodzaju zakładach, gdzie pracuje się ze żrącymi czynnikami. Najważniejszą cechą tego surowca jest z całą pewnością odporność na mocno działające związki syntetyczne.

Główne cechy rur kwasoodpornych

W przypadku zwykłych rur, nawet tych wykonanych z wysokiej jakości materiałów, ochrona może być niekompletna. Szkodliwe substancje mogą uszkodzić konstrukcję materiału, wywołać jego korozję i gromadzenie się szkodliwych dla organizmu związków chemicznych. Dlatego najważniejsze jest wykorzystywanie w przetwórniach rur kwasoodpornych o najwyższym wskaźniku prewencji przed kwasami. W instalacjach gazowych, kanalizacyjnych mogą być używane nowoczesne rury kwasoodporne. Z reguły są wypracowane metodą bez użycia żadnych ogniw, dlatego też cechują się niebywałą nieprzepuszczalnością. To gwarantuje, że rury tego rodzaju doskonale wypełniają swoje zadania.

Alternatywne użycie rur kwasoodpornych

Rury kwasoodporne sprawdzają się też jako elementy konstrukcyjne, części zamienne do pojazdów. Mogą mieć ciągłą łączność z parą wodną i toksycznymi środkami chemicznymi. Ich struktury nie zdoła uszkodzić żaden związek. Zapewniają bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach chemicznych, są używane również do budowania części składowych poręczy, ozdobnych ogrodzeń, w przemyśle spożywczym. Są więc materiałem świetnej wytrzymałości, jednak ich koszty są bardzo przystępne. Opłaca się wykorzystać je przy przebudowie balkonu czy pozostałych czynnościach budowlanych.

Nasze dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]