Budowa domów drewnianych – energooszczędność i komfort użytkowania

Na http://domygoralskie.com zlecisz budowę domów drewnianych.

Bardzo dużo osób marzy o posiadaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w naszym krajobrazie dominowały domy w kształcie popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się również niemałymi stratami energii. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy drewniane, które stanowią połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to dzisiaj najlepszy przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak często określa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają również inne nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien i właściwe ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt doświadczonemu architektowi

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie jest proste. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się doskonale, a równocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]