Bartek Sitarski – architekt

Na barteksitarski.pl/o-pracowni.html znajdziesz więcej informacji o działalności architektów Kraków.

Od decyzji czekających na nas na początkowym etapie wznoszenia domu zależy to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Z tego powodu powinniśmy dobrze zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każdy z pokojów i pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Dlaczego poza tym powinniśmy zdecydować się na porady sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz technologie

Przyszli posiadacze własnego lokum mają niekiedy trudności z wyborem technologii, w których obiekt ma być wzniesiony. A ten wybór okazuje się bardzo istotny, bo mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Dlatego powinniśmy wcześniej skonsultować to z architektem i zyskać gwarancję, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz się zdecydować? Zrobi to za ciebie architekt

Dom na tradycyjną modłę lub też jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań budujący dom mają naprawdę wiele, a w poradzeniu sobie z tymi problemami doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zarekomendować któryś z gotowych projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Przed spotkaniem z architektem, dokładnie zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy też na tym etapie wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie technologie – oraz skompletować wszystkie dokumenty działki.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]