Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Szukasz szczegółowych wiadomości o wyprawach górskich? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają naturę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Andy.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]