Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Jeśli potrzebujesz shuttersów wewnętrznych, koniecznie wejdź na https://skyshutters.pl.

Urządzając pokój, z rzadka poświęca się dużo uwagi oknom. Zwykle wybiera się standardowe aranżacje, a więc firany i zasłony, które czasami łączone są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Shuttersy – nowinka w polskich domach

Podstawową cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb domowników. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z drewna, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice dekoracyjne shutters montuje się w głównej mierze na oknach, jednak jednakowo dobrze będą wyglądać na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie widuje się nadal okazjonalnie, ale każdy z nas zapewne w kinie lub w telewizji, gdyż tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w Nowej Zelandii czy Afryce Południowej.

Dekoracyjne okiennice typu shutters pasują do różnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko świetnie się prezentują, ale mają też praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a zimą – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i można umieścić je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezmiernie stylowy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości domu. Należy też zaakcentować, że ustawienie lameli shuttersów jest ustawiane bez wykorzystania sznurów, co rodzice małych dzieci czy właściciele psotliwych zwierząt, które mogłyby wplątać się zwisające linki, uznają zapewne za dodatkowy atut.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]