Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Zapraszamy do sklepu z winem online - tu zawsze odszukacie to, czego potrzebujecie!

Wino to nieodzowny kompan eleganckich kolacji, ważkich wydarzeń i rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a gama aromatów, smaków i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa pośród wszystkich alkoholi.

Sprawunki w supermarkecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla siebie bądź planując ważną uroczystość zwykle sięgamy po trunki sprzedawane w pobliskim markecie. Kupimy tam popularne wina w przystępnej cenie, jednak z rzadka znajdziemy tam trunków o unikatowym aromacie. W dodatku nieraz przy zakupie jesteśmy skazani wyłącznie na dane z etykiety, bowiem kadra sklepu na ogół nie dysponuje należytą wiedzą, aby pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie dobrać wino pod konkretny posiłek lub które poszukują nowych, niecodziennych aromatów wina, powinni więc skorzystać z pasji i doświadczenia pracowników sklepów zajmujących się przede wszystkim sprzedażą wina.

Sklep z winem online – zamawiaj wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie oferuje nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (np. ze Słowacji czy z Niemiec, ale także miody pitne, cydry i wina wzmacniane okowitą oraz ręcznie wytwarzane czekolady. W ofercie sklepu dostępne są też wina Bag in Box w opakowaniach do nawet 10 litrów, które doskonale nadają się na spotkania z większą ilością gości i których atutem jest bardzo korzystny stosunek ceny do jakości i objętości trunku. Winnica sama sprowadza wina, dlatego dostępne są tu alkohole nieczęsto spotykane na krajowym rynku. Winnica organizuje także szkolenia i degustacje, a na specjalne zlecenie odnajduje i importuje do kraju idealne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Nasze dane kontaktowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]