Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Chcesz zamówić słoje z kranikiem? Zobacz tu.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]