Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Więcej szczegółów o Renault części Kraków uzyskasz tutaj.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]