Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną? Odwiedź ten adres.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, Sylwestra czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj znajomym oraz rodzinie

Na weselach trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale też coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Ale taka butelka z wódką może również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, na których można ulokować informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność lub miejscu i dniu wesela. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych barwach oraz wzorach, toteż bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Oznaczaj domowe alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz soki, nalewki bądź wina i dajesz je kolegom lub rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej butelki. Prócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]