Kontenery budowlane – typy i wykorzystanie

Potrzebujesz kontenera na gruz? Koniecznie odwiedź ten adres.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy często stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]