Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Znajdź tanią drukarkę 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i maszyny. Szacuje się, iż korzystając z drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony nawet o 90%. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną budową oraz bezproblemową obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można szybko otrzymać tożsame makiety, co jest szczególnie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają obszerne zastosowanie w różnych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest trwały i dokładny, a podczas procesu wydruku nie występują zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]