Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Chcesz zamówić okiennice shutters? Wejdź na skyshutters.pl.

Urządzając dom, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi dekoracji okien. Zazwyczaj wybiera się klasyczne aranżacje, czyli zasłony i firany, które nieraz zestawiane są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne mniej znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale także na drzwi szafy – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, dzięki czemu można bez trudu je ustawić w dowolnej pozycji, zależnie od kaprysu lokatorów. Wykonuje się je z drewna, PCV, jak również z płyt MDF. Shuttersy instaluje się głównie na oknach, niemniej jednak równie dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się wciąż okazjonalnie, ale większa część z nas zapewne widziała je na ekranie telewizora bądź w kinie, bowiem tego typu okiennice są często stosowane na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Nowej Zelandii i USA.

Ozdobne okiennice shutters nadają pomieszczeniom nader stylowy wygląd

Niezależnie od tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie się prezentują, mają one także zastosowanie. Za ich pomocą można kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w upalne dni powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a zimą – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Shuttersy świetnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na większości ram okiennych. Wykonuje oraz instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom bardzo elegancki wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości posesji. Wypada również zaakcentować, że kąt lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawia się bez pomocy żyłek, co posiadacze psotnych zwierząt czy rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby wplątać się zwisające sznurki, uznają na pewno za dużą zaletę.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]