Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Dowiedz się więcej o celebrytkach.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem nieprzeciętności i niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]