Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Jeśli chcesz zamówić blachę trapezową dachową, koniecznie sprawdź www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe dachowe – ekonomiczne a przy tym mocne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także bez zarzutu prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży bądź obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08