balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]