Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google Nowy Sącz.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania zdjęć, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]