Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer 3D. Rzetelną pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie uzyskasz tutaj.

Wnętrza 3D to doskonały sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do zobaczenia takiego wnętrza przed zawarciem umowy jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hostelu czy siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przejść za jednym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przemieszczać się do kolejnych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można użyć do zaprezentowania warsztatu, baru czy hostelu, a także po prostu pokazać rozległemu kręgowi odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, aby przyszli klienci mogli gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z wielu powodów. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie www lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość nakłonienia klienta, by skorzystał z naszej oferty . Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę będą mieć do niej o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to również wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]