Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Szukasz profesjonalnej porady? Skontaktuj się z polskim psychologiem Birmingham.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna w zasadzie zanikła, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować cały szereg problemów, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też trudności ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Bariera językowa, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas sesji będą powierzone dalej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać swoich problemów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co powie do niej psycholog.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339