Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Po więcej szczegółów o Voigt Kraków kliknij tutaj.

Dobry wzrok zapewnia wysoki komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się kłopotliwych i nierzadko groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien zgłosić się na zabieg korekcjiwad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zaufaj wprawnemu optometryście

Jeszcze dekadę temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do noszenia soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekty umożliwiające leczenie astygmatyzmu, nadwzroczności, jaskry, jak również wielu innych chorób. Niezmiernie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku charakteryzująca się ogromną skutecznością. Laserowa korekta wzroku jest bezpieczna oraz mało inwazyjna, a pacjent prędko powraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, w której pracuje wykwalifikowana załoga lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych technikach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać właściwą procedurę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej korzystają z nowoczesnych aparatów diagnostycznych, więc są w stanie zidentyfikować nawet rzadko spotykane dolegliwości oczu.

Czym ponadto zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych chorób, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy kształtowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided. Poza tym specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest testem przydatnym w diagnozowaniu glaukomy, stanów zapalnych oraz innych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją zaćmy oraz innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wad wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie także z innymi kwestiami, jak np. ciałem obcym w gałce ocznej bądź usuwaniem kaszaków.

Nasze dane kontaktowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]