kurs blender 3d, kurs modelowania 3d

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Świat rysunku nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz wykonywania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już ogromnych kosztów – można przecież pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować samemu, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz bywa niezmiernie irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy dopiero odkrywają program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu trafne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w niewielkich grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i docenianą przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu amatorzy i artyści chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form ekspresji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]