Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą kursu rysunku Kraków? Nie czekaj! Skieruj się na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]