Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Dowiedz się więcej o digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]