Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Jeśli ciekawi Cię korzystna oferta lekcji rysowania, zajrzyj na http://tinyurl.com/y6eknyfq.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Wykazano bowiem, że nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wyobraźni, wrażliwości i umiejętności manualnych. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Poznań, Warszawa, Wrocław czy Kraków. Nie brakuje również kursów adresowanych do hobbistów – osób, które po prostu lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły oferują też lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]