OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

Jeśli chcesz zamówić oświetlenie do autobusów, koniecznie wejdź na oeindustry.com.

Niesłychanie istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niewłaściwe ustawienie świateł lub zaniedbanie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się powodem groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej jakości oświetlenia jest konieczne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia musi zagwarantować bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Polski producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy tylne, boczne i przednie

W zasadzie w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka produkuje także LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów agro, specjalnych czy off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich albo pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to ledwie wycinek produktów OE Industry.

OE Industry urzeczywistni każdy pomysł kontrahenta

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentny zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić wizję zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Spółka świadczy też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą głębokich analiz potrzeb swoich klientów, budowania doświadczonej kadry fachowców i silnego naciskowi na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, spółka OE Industry stała się liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]