Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Zajrzyj na flobo.io, aby uzyskać informacje dotyczące automatycznego księgowania przelewów.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, zatem doskonale zda egzamin w szkołach niepublicznych czy językowych, innymi słowy tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]