Działanie i zalety kantoru internetowego

Kantor wymiany walut - odwiedź tę jedyną w swoim rodzaju witrynę.

Jeszcze dziesięć lat temu jedyną metodą wymiany waluty była transakcja w banku bądź w kantorze – na te ostatnie wciąż można się natknąć supermarketach oraz w galeriach handlowych! Lecz w błyskawicznie transformującej się rzeczywistości, konsumenci zapragnęli wymieniać waluty obce bez przymusu opuszczania domu i po niższych kosztach, z tej przyczyny też utworzono kantory online, które to umożliwiają.

Jakie usługi oferuje kantor online nie licząc przewalutowania?

Operacja w kantorze online jest jednakowo łatwa jak kupno obcej waluty w fizycznym kantorze. Nabywca wchodzi do serwisu przez zarejestrowany przez siebie profil, a potem wpłaca do swojego panelu kapitał, który potrzebuje przewalutować. Zaletą kantorów online jest przede wszystkim to, że przewalutowanie można zlecać w nim o każdej porze dnia, a sama wymiana walut ma miejsce już w godzinach działania kantoru po bieżących kursach, ustalanych na podstawie informacji pozyskiwanych z Forex co parę sekund, a nie – jak w przypadku tradycyjnych kantorów – po średnim kursie, najczęściej z minionego dnia. Kolejnym i nadzwyczaj ważnym atutem kantorów online są niższe spready aniżeli te oferowane przez kantory stacjonarne oraz instytucje bankowe. Wymiana w tych ostatnich polskiego złotego (zależnie od indywidualnego cennika) może zakończyć się naliczeniem spreadu w wysokości nawet 4-5%, natomiast w kantorze wymiany walut online spready przeważnie nie wychodzą poza 2%. Kantory internetowe świadczą też kilka specjalnych usług popularnych wśród klientów, m.in. posiadają opcję transakcji odroczonej dokonywanej w ustalonym przez użytkownika terminie bądź takiej, w której nabywca zleca wymianę waluty po ustalonym przez niego kursie (przewalutowanie jest realizowane dopiero wówczas, gdy wyznaczony przez użytkownika kurs spotka się z kursem na rynku).

Cenisz sobie swobodę w dysponowaniu kapitałem? Kantor internetowy jest dla Ciebie

Kantory internetowe to opcja dla wszystkich doceniających komfort, a także dużą swobodę w rozporządzaniu pieniędzmi. Wykorzystują je również kredytobiorcy spłacający pożyczki w obcej walucie oraz osoby studiujące bądź pracujące za granicą. Aczkolwiek nim postanowimy powierzyć swój kapitał kantorowi online, warto sprawdzić jego reputację oraz poziom bezpieczeństwa, m.in. poprzez weryfikację na stronie Komisji Nadzoru Finansowego, czy został on wpisany do rejestru Komisji jako instytucja płatnicza.

Nasze dane kontaktowe:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]