Srebrne wisiorki

Zobacz, gdzie zamówić srebrne wisiorki, wejdź na https://www.bizutik.pl/wisiorki.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć na sobie unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz mieć zawieszony przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Równie istotna jest szerokość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łzy, rąbu itd.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]