Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Biżuteria srebrna sklep internetowy. Uzyskaj więcej wiadomości.

Jest z nami od tysiącleci i pomimo pojawienia się różnych nowatorskich projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju ozdobą ciała, a także pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą panie oraz panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dekad?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować lub zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]