Kolczyki wiszące – pasują do wielu stylów ubierania się

Jeśli chcesz nabyć kolczyki wiszące, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – rosnącym od jakiegoś czasu popytem cieszą się też wśród panów, przede wszystkim tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można jakkolwiek zaprzeczać, iż kategoryczna większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest dla kobiet. Nadzwyczaj porywające są przede wszystkim kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy i tym samym w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni odbierają daną kreację. To z tego powodu cieszą się wielką popularnością pośród kobiet w szeroki spektrum wieku i ubierających się w różnorodnych stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków pomaga dobrać je właściwie do każdej sukienki. Jak zatem wybrać kolczyki wiszące najlepsze do danej okazji? Na co powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich kształt i długość

Przy doborze wiszących kolczyków warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ich kształt i długość – to dokładnie te aspekty głównie rzutują na to, jak ostatecznie jest widziana twarz. Krótsze kolczyki wiszące powodują, że twarz wydaje się bardziej krągła, natomiast te dłuższe (u jubilerów znajdziemy takie o długości nawet 7-8 cm) wydłużają ją. Kształt kolczyków ma tu również duże znacznie. Podłużne przyczyniają się do wysmuklenia owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży dostaniemy również kolczyki neutralne, które nie oddziałują za bardzo na postrzeganie kształtu naszego oblicza – w tym miejscu bezapelacyjnie należy napomknąć na przykład o kolczykach łezkach.

Do jakich stylizacji można nosić wiszące kolczyki?

Szukając wiszących kolczyków odpowiednio dostosowanych do konkretnego stroju powinno się pamiętać, że są one niesłychanie rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie braku umiaru. Stąd powinnyśmy stronić od noszenia ich do pokaźnych bransoletek, zegarków czy naszyjników. Kolczyki wiszące będą za to prezentowały się świetnie, gdy w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, że poprawnie dopasujemy je do sukienki, butów oraz fryzury.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]