Jakie usługi świadczy jubiler?

Z aktualnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomal wszystko, wciąż wiele rzeczy opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego naszyjnika, pierścionka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli mamy zamiar kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej pomocy jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się wisiorek, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, albo mamy własny pomysł na zawieszkę lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce posiadamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]